OSHO gondolatok mindennapra 2016. szeptember 17.

Szerző: Dudás Mária | Utolsó frissítés: 2015. Július 17.

Kategória: OSHO Mindennapra | Címkék: asztrológia, asztrológus, bölcsesség, boldogság, egészség, elengedés, életmód, gyógyító meditáció, gyógyulás, meditáció, önbizalom, öngyógyító meditáció, önismeret, OSHO, Sebestyén Attila, tanácsadás

osho Futás Ha képes vagy a hosszútávfutásra, az tökéletes meditáció. Kocogás, futás, úszás – minden, amiben teljesen el tudsz merülni -, mind nagyon jó. Csak a tevékenység marad, te nem, mert az ego nem tud működni. Amikor futsz; valóban csak a futás van, nincs futó. És pontosan ez a meditáció. Ha csupán tánc van, és nincs táncos, az a meditáció. Ha festesz, és csak a festés van, és nincs festő, akkor az a meditáció. Minden tevékenység, ami totális, és amiben nem válik el egymástól a cselekvő és a cselekvés, meditációvá válik. Forrás: OSHO Mindennapra Meditáció csak neked! (Személyre szabott, születési horoszkóp alapján készülő gyógyulást segítő meditáció)

Cikk kategóriák

Címkék

Legfrissebb cikkek

Hold a mindennapokban

Holdállások április 19-től április 26-ig

A 17. hét holdállásai

2026.04.20 | Dudás Mária
Hold a mindennapokban

Holdállások április 13-tól április 19-ig

A 16. hét Holdállásai

2026.04.16 | Dudás Mária
Havi horoszkóp

2026. áprilisi horoszkóp

Elérkeztünk egy olyan hónaphoz, ami igen energikusnak ígérkezik. Ha valamit már régóta tervezünk, ha válaszokat keresünk, ha egy új dolgot vagy vállalkozást szeretnénk indítani, akkor az Univerzum most kifejezetten támogat ebben bennünket.

2026.04.11 | Dudás Mária
Ez az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. Részletek Elfogadom