OSHO gondolatok mindennapra 2016. április 10.

Szerző: Dudás Mária | Utolsó frissítés: 2015. Február 10.

Kategória: OSHO Mindennapra | Címkék: bölcsesség, boldogság, meditáció, mindennapra, önbizalom, önismeret, OSHO, Sebestyén Attila

osho Kevés energia "Ne gondold, hogy bármi baj van azzal, ha kevés az energiád. Nincs semmi különlegesen jó abban sem, ha sok energiád van." Használhatod a nagy energiát romboló erőként. Ezt tették a nagy energiájú emberek szerte a világon, és századokon át. A világ sosem szenvedett a kis energiájú emberek miatt. Tulajdonképpen ők a legártatlanabbak. Nem lehet belőlük Hitler, Sztálin vagy Mussolini. Nem robbanthatnak ki világháborút. Nem próbálják meghódítani a világot. Nincs bennük becsvágy. Nem tudnak harcolni, nem lesznek politikusok. A kevés energia csak akkor baj, ha közönnyé alakul. Ha pozitív marad, nincs vele semmi baj. A különbség olyan, mint az eltérés a kiáltás, a nagy energia és a suttogás, a kis energia között. Vannak pillanatok, amikor a kiáltás ostobaság, és csupán a suttogás helyes. Van néhány ember, aki ráhangolódott a kiabálásra, és akad néhány, aki a suttogással tette ugyanezt. Forrás: OSHO Mindennapra Meditáció csak neked! (Személyre szabott, születési horoszkóp alapján készülő gyógyulást segítő meditáció)

Cikk kategóriák

Címkék

Legfrissebb cikkek

Asztrológia

2026. április 26. az Uránusz belép az Ikrek jegyébe

Az Uránusz, az ébredés és a változás bolygója, először 2025. július 7-én lépett az Ikrek jegyébe, de 2025. novemberében még visszatekintett kicsit a Bikába mielőtt hosszabb időt töltene el az Ikrekben.

2026.04.21 | Dudás Mária
Hold a mindennapokban

Holdállások április 19-től április 26-ig

A 17. hét holdállásai

2026.04.20 | Dudás Mária
Hold a mindennapokban

Holdállások április 13-tól április 19-ig

A 16. hét Holdállásai

2026.04.16 | Dudás Mária
Ez az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. Részletek Elfogadom